Ana Korać se “prala” nakon što su je gledaoci napali jer je Davidovoj mami pokazivala srednji prst, a onda joj se direktno obratila

Ana Korać demantovala je da je ikada vređala Davidovu mamu Biljanu i da joj nikada nije pokazivala srednji prst, uprkos činjenici da hiljade ljudi koji su to videli tvrde da jeste. – Ana, zar te nije sramota? Voliš Davida, a…













