‘NE ZANIMAŠ ME!’ Anđela ODSVIRALA KRAJ, saopštila Zelenu da je među njima GOTOVO, Slavnić je oduvao jednom rečenicom!

Anđela Đuričić odlučila je da jednom za svagda raskrti sa Zvedanom Slavnićem, te mu je saopštila konačnu odluku. Donela sam odluku, koja je najbolja za mene. Ne želim da pričam sa tobom, ne želim da mi se obraćaš. Gledaću da…













