FARMA: Nakon što su gledaoci glasali da je Medenica odlično obavila posao redara , zadruga je nagradila…

Večeras je na farmu stiglo novo pismo u kojem je pisalo da su gledao glasali kako je Medenica obavila svoj posao redara. Naime izglasali su da je Medenica odlično obavila svoj posao redara te je zadruga odlučila da je nagradi…




