Tuga u domu Željka Mitrovića: Prvi čovek “Pinka” se slomljen oglasio – “Srešćemo se opet…”

Vlasnik televizije “Pink” Željko Mitrović, oprostio se od svog kućnog ljubimca Mejsi emotivnom porukom koja je rastužila njegove pratioce. Podelio je uspomenu na trenutke koje je provodio sa svojom mezimicom i priznao da njen odlazak doživljava veoma teško. Uz video…













