DOKAZ DA JE SVE LAŽ! Internet bruji od Aleksandrine IZJAVE, a sada se pojavio video koji DEMANTUJU SVE!

288

Bivša takmičarka “Zadruge 2”, Aleksandra Subotić, koja je diskvalifikovana zbog fizičkog nasilja, nedavno je osula paljbu po Ani Korać, novoj devojci njenog bivšeg dečka Davida Dragojevića, i po voditelju Milanu Miloševiću, kada je rekla:

– Zamolila bih ovog “nepristrasnog i vrlo profesionalnog” voditelja da ne ispira usta mojim imenom… Ja nikada nikoga nisam htela da razvedem, niti sam se mešala u bilo čiju vezu! Mene je kao maloletnicu iskoristio čovek duplo stariji od mene. To je već ispričana priča – napisala je Aleksandra između ostalog na svom Instagram profilu.

Međutim, fanovi koji prate svaki korak učesnika “Zadruge” pronašli su snimak u kom Subotićeva od reči do reči demantuje sebe.

Ona je tada rekla da se u Čabarkapu zaljubila, te da joj je bilo lepo sa njim i da se nije osećala izmanipulisano.

https://www.instagram.com/p/BtodCJFBGF-/?utm_source=ig_embed

Aleksandra je takođe, tom prilikom, naglasila da je otac njene ćerke bio oženjen, ali da je to nije sprečilo da sa njim zatrudni posle samo mesec dana zabavljanja.

– Što se tiče tog s*ksualnog smisla, ne mislim da sam bila izmanipulisana, ja sam bila zaljubljena u njega i bilo mi je lepo sa njim, iskreno. On je bio oženjen. Jeste, bio je oženjen. Desilo se da sam odmah ostala trudna. Bili smo nekih mesec dana zajedno i ja sam odmah ostala trudna – rekla je Subotićeva tada.

https://www.instagram.com/p/Btn8ckyhxLG/?utm_source=ig_embed