Bili smo pijani: Gastoz ispričao sve o se*su sa Lunom!

180

Luna Đogani ispričala je nedavno tadašnjem dečku Marku Miljkoviću kako je spavala sa Nenadom Marinkovićem Gastozom pred ulazak u rijaliti. Zbog te informacije podigla se ogromna prašina.

– Inače se muškarci hvale da su spavali s djevojkama, a ne djevojke s muškarcima. Neko drugo vrijeme došlo…- prokomentarisao je Gastoz, napominjući da on o tome ništa ne zna, te da će provjeriti s blogerkom o čemu se radi pošto napusti šou.

– Možda smo bili pijani, ne znam – dodao je osmjehujući se sve vrijeme.

Inače, Gastoz je riješio u potpunosti da promijeni životni stil. Kako kaže, zbog rijalitija ga bije loš glas, često je mijenjao djevojke, a ono o čemu mašta je da nađe onu pravu i osnuje porodicu.

– Smanjio sam izlaske. Ne malo, drastično! Hoću malo da se smirim. Hoću da se skrasim! Hoću da ljuljam bebe – istakao je on.