Nemoj da se k…iš, izbacićemo te iz stana: Ana Sević dobila brutalne prijetnje od crnogorskih zelenaša! Ako ne plati basnoslovnu sumu ne piše joj se dobro!

177

Ana Sević doživjela je veliku neprijatnost prije nekoliko dana, kada su joj ispred zgrade u kojoj živi prišla trojica muškaraca za zahtjevom da im plati dug Darka Lazića od 30.000 eura ili da se poslije Nove godine iseli iz stana, saznaje Kurir.

U pitanju su zelenaši iz Crne Gore, kojima pjevačicin još uvijek aktuelni suprug duguje novac već skoro godinu dana. Budući da je pred njim dug i težak oporavak poslije saobraćajne nesreće koju je doživio prije tri nedjelje, kamataši su svjesni da je jedini način da budu isplaćeni tako što će pare iznuditi od Sevićeve. Prema našim saznanjima, ova neprijatna scena odigrala se početkom nedjelje u jutarnjim satima, kada se ona vraćala u stan.

– Tu ljudi su po svoj prilici ispred zgrade bili duže vrijeme, ali su sačekali povoljan trenutak da joj priđu. Ana je odvela kćerku u vrtić, a u povratku je povezla ženu koja joj sređuje stan i kada su stigle do ulaza, desila se ta neprijatnost. Oni su joj prišli i pitali je kako se Darko osjeća, a Ana im je drsko odgovorila da je dobro, misleći da je to neko od radoznalih ljudi. Međutim, zelenaši su tad počeli da viču na nju, jedan od njih je rekao: “Nemoj ti da se ku*čiš, on nama duguje pare! Ko će to da vrati? Reci Darkovom bratu da se javi ako hoće da se dogovorimo. Ako se ne javi, poslije Nove godine tebe ćemo da iselimo iz stana! Je l’ ti jasno” – kaže naš izvor blizak pjevačici.

Kada je shvatila da je situacija ozbiljna, Sevićeva je pokušala da smirenim tonom razgovara sa zelenašima, ali su oni uporno insistirali na tome da im se što prije vrati novac.