
Žestoka svađa nastala je ovog popodneva između Stanije Dobrojević i Vladimira Tomovića i to nakon što je starleta pričala sa Vladimirovim neprijateljima. Naime, Dobrojevićeva je pričala sa Doroteom Jovanović, koja se rano jutros zamerila Tomoviću. Dorotea je u svađi spomenula i porodicu bivšeg sportiste, što je njega posebno isprovociralo.
Vladimir je potpuno poludio kada je vidio da Stanija sjedi i priča sa Jovanovićevom, Miljanom Kulić i Ramonom Beganović, te joj je sasuo sve u lice kada je starleta došla kod njega u Hotel Zadrugu.
– Koji je tvoj zadatak ovdje, je l’ su te poslali ovdje da meni nešto uradiš. Sram da te bude, psovala mi je majku i sestru. Ko si bre ti – urlao je Vladimir.
– Znaš da je gotivim. Treba da bježim po imanju – pravdala se Dobrojevićeva.
Od Tomovićevog glasa tresao se Hotel, a starleta nije znala šta ju je snašlo.
– Samo treba da kažeš ti nisi moje društvo, znaš kako moji roditelji gledaju na ovo, kažu “Gledaj ovu k*čku koja sjedi sa nekim ko mrzi njenog momka”. Je l’ to tvoje društvo, djevojke koje kradu? One su i u realnom svijetu ološi, je*u se sa oženjenim muškarcima – vikao je bivši sportista.
Stanija je jedna progovarala, dok je Vladimir nastavljao da bijesni. On je u jednom trenutku vrlo ozbiljno rekao da će raskinuti ukoliko Dobrojevićeva nastavi da se druži sa njegovim neprijateljima.
– Ako ti ja nisam najbitniji i sediš sa mojim neprijateljima, mi ne možemo da budemo zajedno. Nazvali su te ku*vom a ti se družiš sa njima. Kažeš im “Nemamo o čemu da pričamo”. Ja nisam mogao da vjerujem da ti sjediš sa njima – šokiran je bio Tomović.
– Vladimir je zamjerio Staniji što se druži sa djevojkama koje su se, kako kaže, iskompromitovale, gdje je mislio i na Marijanu Zonjić, ali onda se starleta usprotivila, pa je spomenula i njegovu rijaliti drugaricu, Minu Vrbaški.
– A Mina koja ti je kao prijateljica, ona je kao poštena. Gdje je razlika između nje i ovih djevojaka. Prodao si priču da ti je prijateljica a upoznali ste se u karantinu. Nisi došao kad sam te zvala da sjediš sa mnom na doku. Da si bio pored mene ne bih ni sjedila sa njima – rekla je Dobrojevićeva.
Tomović se zatim dotakao i njenog oblačenja, te je naveo da se njegovim roditeljima ne bi dopalo što se Stanija tako oblači.
– Ta bijela majica na kojoj ti se ocrtavaju grudi nije primjerena za djevojku tvojih godina – rekao je Vladimir.
– Od sutra ću gola da idem, dalje… Imaš li još neki savjet – odbrusila mu je Dobrojevićeva.







