ANABELIN PRIJATELJ NIJE NI UŠAO U ZADRUGU 2, A VEĆ ZARATIO SA ZORICOM: Dok sam jeo kolače koje si mi kupila, moj tata te je kvalitetno p**ao!

197

Već je buknuo rat između Zorice Marković i budućeg učesnika “Zadruge 2”, velikog prijatelja Anabele Atijas, Mirka Gavrića. Naime, Mirko Gavrić je već uveliko spreman za učešće u drugoj sezoni “Zadruge”.

On se uključio u program i započeo rat sa pjevačicom, koja nije željela da komunicira sa njim.

– Mom ocu se svojevremeno d*zao na nju, ali o tome ćemo kasnije. Zato ću ja Zorici i da objasnim zašto se mi poznajemo 20 i više godina. Dok sam ja jeo kolače koje mi je Zorica kupila, moj tata je kvalitetno p**ao, mada je poslije rekao da to nije bilo toliko kvalitetno jer se gospođa Marković i nije najbolje pokazala – rekao je Mirko.

Markovićeva je naglasila da će o svemu Gavrić morati da porazgovara sa njenim advokatom, a kako će se ova situacija odvijati nadalje, saznaćemo uskoro.

– Ne nasijedam ja na te fore i fazone. Sa dotičnim neću da razgovaram jer će to moj advokat da učini umjesto mene!

– Zorice, mi smo bili prijatelji dok ti to prijateljstvo nisi zloupotrijebila. Nazivala si me p*šačem da ne kažem čega, i šta sve ne. Kao pjevača vas poštujem i za to imate naklon do poda, ali da ste mi prijatelj pozvali biste me prije ulaska u “Zadrugu” i pitali da li su istina stvari koje ste iznijeli pred kamerama. Prve noći u “Zadruzi” ste ispričali Saški Karan kako Slobodan Radanović ne izbija iz moje kuće, a vi sami u mojoj kući nikada niste bili. Zatim ste rekli da ste vlastitim očima na mojoj svadbi vidjeli kako kujem plan za rijaliti, a moja svadba je bila prije tri godine, dok je ideja o “Zadruzi” začeta više od godinu dana kasnije. Na moju svadbu, uostalom, niste bili pozvani niti ste uopšte na njoj bili – ispričao je u jednom dahu Gavrić.