
Gordana Džehverović, Teodora Džehverović, Miljana Kulić i Maca Diskrecija svađale su se u noći između petka i subote. Tom prilikom, Gordana je rekla Miljani: “Sjetićeš se mene na porođaju”, a upravo je ova svađa bila tema u toku pitanja novinara.
Goca se branila riječima kako ništa loše nije mislila, a nakon Miljaninog i njenog izlaganja ustao je Lepi Mića. U cijelu raspravu umiješao se i dečko Teodore Džehverović, koji je govorio kako Mića ne brani Gordanu, već pljuje po njoj.
U jednom trenutku cela situacija došla je do tačke usijanja. Teodora više nije mogla da sluša šta pričaju na račun njene majke, zbog čega je počela da viče, a zatim su se sukobili Anđelo Ranković i Lepi Mića. U toku njihove svađe reagovalo je obezbjeđenje, a došlo je i do bacanja tanjirima.
– Šta hoćete da čujete? Ne zanima me više! Da sam bila sa Ćazimom? Evo bila sam! Da mi je brat pedofil, bis*ksualac? Da mi je mama loša? Da li to hoćete? Više mi je dosta da mi za ovih osam mjeseci nabijate etiketu k*rve! Dosta mi je! – vikala je Teodora.
Tedora se zatim obratila i Lepom Mići, koji je bio u šoku zbog onoga što je čuo. Nakon toga čulo se i lupanje, a onda je došlo do nove velike svađe između Anđela i Miće.
– J*bem te u usta, pi*ko jedna! J*bem te u usta! – vikao je Anđelo Mići.
– Pu j*bem li ti majku! J*baću ti majku u usta! Jesi li me čuo? P*derčino jedna! Jesi li čuo? Pi*ko! – vikao je Mića na Rankovića.
Nakon svega, Anđelo je sa Gordanom i Teodorom otišao u spavaću sobu. Tamo je Goca očitala lekciju svojoj nasljednici, a nekoliko minuta kasnije, Mića i Anđelo su se posvađali u dvorištu.
Kako je sve ovo izgledalo, pogledajte u nastavku:







