Nihad Alibegović: Vrijeme je i bilo za odmor !

KFDTAMWQEO7d0TE6

Nihad Alibegović nakon uspješne i radne godine , odlučio je da u Novoj godini odmori mjesec dana i napuni baterije za naredni period gdje ga očekuju mnogobrojni nastupi ,ali i let za Ameriku koji je planiran na proljeće , također u planu je da snima i nove singlove koji će još uvijek pričekati.

” Ovih dana odmaram u krugu porodice,imao sam iza sebe u prošlom periodu dosta posla tako da mi je ovaj odmor dobrodošao i iskoristiti ću ga maksimalno ”  – rekao je Nihad za naš portal.

Autor: D.Šuvalić

PROČITAJTE I OVO  LOŠE VESTI O STANIJI DOBROJEVIĆ SAOPŠTENE NA PINKU! Grca u suzama, za nju je ovaj rijaliti završen?!