
Lepi Mića i Jelena Golubović stari su rijaliti neprijatelji, a njihovi sukobi, sasvim očekivano, nastavili su se i u “Zadruzi”. Pomislio bi čovek da će posle toliko vremena netrpeljivost (najblaže rečeno), koju gaje jedno prema drugom morala da izgubi na intenzitetu, ali – ne! Mića je i dalje itekako u stanju da plane i poludi zbog Jelene, a to je dokazao još jednom, u sinoćnjem programu.
Mića je, razgovarajući sa voditeljkom Dušicom Jakovljević, koja je bila u studiju, te ju je posmatrao na TV ekranu, urlao da je Jelena “moralna dr*lja” i “pušačica k**ca”, i isticao da ona nema ništa, pa čak ni brojilo za struju na svoje ime. Tom prilikom, Pržulj je bio toliko uzbuđen da se činilo da će glavom da probije ekran i uđe u studio kod voditeljke Dušice.
– Ona nema ništa! Ona nema svoju sijalicu! Ona nema gaća! Kad bude imala stan gde piše Jelena Golubović, ja ću to da poštujem! Ona nema ni “ding-dong!” Ona nema svoje ja! – vikao je izbezumljeni Mića, a kako je to izgledalo, pogledajte u videu:
Srbija Danas







