
Luna Đogani ni jednog trenutka ne krije koliko je zaljubljena u Slobodana Radanovića, iako je on i dalje u zvaničnom braku sa stjuardesom Kristinom Kijom Kockar.
Večras je u “Zadruzi” otkriveno puno toga; sa kim bi Divna prevarila Marka, šta se krije iza neumesne šale koju je Lepi Mića priredio zadrugarima; a isto tako je i Luna ponovo, prisutnima u studiju, odgovorila na pitanje o njenoj i Slobinoj vezi.
– Ja znam da ćemo Sloba i ja ostati zajedno i kad se završi rijaliti. On je moj. Znam da ću se udati za njega, to vam obećavam, videćete – rekla je samouvereno Luna sa osmehom na licu.
Pre toga su se sve vreme držali za ruke…
– Prvo da raščisti sa “bivšom” ženom, ali znam da ćemo biti zajedno – dodala je Luna, koja je Kiju prvi put nazvala BIVŠOM. Iako je i dalje sadašnja – zvanična Slobina supruga.
Telegraf







