KARLEUŠA POKIDALA: Bosa izašla na scenu Zvezda Granda i razvalila Marijinu pjesmu Deo prošlosti!

Tokom jedne rasprave u “Zvezdama Granda”, Jelena Karleuša ponovila je takmičarima da na sceni moraju da daju 100 odsto sebe, ali je ovog puta otišla korak dalje pa je riješila da im lično demonstrira kako se bori i pjeva na sceni vrijednoj nekoliko miliona eura! Pop zvijezda je pred svima u studiju otpjevala jednu od najtežih pjesama Marije Šerifović “Deo prošlosti”, i to akapela.

I dok su žiri i publika u nevjerici posmatrali da li će Karleuša zaista izaći na scenu i pjevati Marijinu pjesmu na suho, kao što to rade takmičari u natpjevavanju, ona je bez ustezanja ustala sa stolice, stala na scenu i pokidala! Pored oduševljene publike koju je bacila u trans, Jeleni su aplaudirale i sve kolege iz žirija za maestralnu interpretaciju.

(starmagazin.rs)

PROČITAJTE I OVO  Reakcija produkcije: Svesni da situacija eskalira u žestoko fizičko nasilje koje krši sva pravila, produkcija je brže-bolje sklonila kamere i prebacila kadar sa mesta sukoba kako gledaoci kraj malih ekrana ne bi svedočili najbrutalnijim scenama. Asmin polomio sto, pa krenuo na Maju: Obezbeđenje jedva sprečilo katastrofu Nakon prvog talasa fizičkog nasilja, strasti se nisu smirile. Asmin se vidno izgreban i besan povukao i seo u blizini rehaba kako bi došao sebi. Međutim, Maja nije nameravala da se zaustavi. U pratnji nekoliko momaka iz obezbeđenja, ona je krenula direktno ka njemu, nastavljajući sa provokacijama i uvredama. Videvši da mu se približava, Asmin je potpuno izgubio kontrolu - u naletu besa polomio je sto koji se nalazio ispred njega. Zaleteo se svom snagom direktno na Maju s namerom da se fizički obračuna, te su momci iz obezbeđenja bukvalno telima morali da ga zadrže i spreče stravičan sudar.