NASTUP O KOJEM ĆE DUGO PRIČATI: Oduvala pjesmu Zorice Brunclik a onda je Šaban rekao nešto što niko nije OČEKIVAO! (VIDEO)

U trećoj grupi prva se predstavila Milica Jokić koja je sjajno otpjevala pjesmu Zorice Brunclik “Ne dam ovo malo duše”.

–Je li može odmah sledeći kandidat jer ovde nema šta puno da se komentariše? – pitao je Željko.

–Ona se igra dok peva – prokomentarisao je Šaban.

PROČITAJTE I OVO  Čeka se žestoka kazna produkcije! Dača širi nacionalizam u Eliti: Aneli došla iz Bosne da optužuje Srbe da su ub*ce!