Odbio kineske milijune pa nastavio trpati za Želju

212

Ivan Lendrić postigao je 11. gol u prventsvu za Željezničar i tako ga doveo na treće mjesto prvenstvene ljestvice…

U posljednjoj utakmici 19. kola Premijer lige BiH Željezničar je golom Ivana Lendrića u gostima pobijedio Krupu sa 1:0.

Gosti su u prvom dijelu bili bolja momčad no nisu uspjeli stvoriti konkretnije prilike i postići pogodak. Krupa je bolje otvorila drugo poluvrijeme no gosti su ti koji su prvi zabili, a strijelac je bio bivši igrač Hajduka Ivan Lendrić u 64. minuti.

Nakon tog pogotka, Željo je preuzeo kontrolu nad utakmicom, a najbliže novom pogotku gosti su bili u 75. minuti kada je Zeba iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Ovom pobjedom Željezničar je skočio na treće mjesto Premijer lige, dok je Krupa ostala na petom mjestu.