Zašto je Lepa Brena plakala u šou “Nikad nije kasno” ?06/04/2016Vijesti Pogledajte kako je jedan Šapčanin otpevao pesmu koja je Brenu dovela do suza. Dragi Domić Senior nastupio je sinoć u “Nikad nije kasno” sa pesmom “Dušo moja” i raspamtio sve u studiju.http://streaming.prva.ha.rs/upload/boxFileData/2016/04/6/112630/s1_prva.rs.cbr.mp4PROČITAJTE I OVO Čeka se žestoka kazna produkcije! Dača širi nacionalizam u Eliti: Aneli došla iz Bosne da optužuje Srbe da su ub*ce! 21