Zašto je Lepa Brena plakala u šou “Nikad nije kasno” ?

Screenshot_2-4

Pogledajte kako je jedan Šapčanin otpevao pesmu koja je Brenu dovela do suza. Dragi Domić Senior nastupio je sinoć u “Nikad nije kasno” sa pesmom “Dušo moja” i raspamtio sve u studiju.

PROČITAJTE I OVO  Čeka se žestoka kazna produkcije! Dača širi nacionalizam u Eliti: Aneli došla iz Bosne da optužuje Srbe da su ub*ce!