TUZLANKA ODUVALA SVE: Za Darka Lazića ona je čista desetka

U prvom paru današnje emisije “Neki novi klinci” nastupili su Adna Avdić i Belma Huseinefendić.

Screenshot_1_800x470

Belma je izvela svoju prvu pjesmu “More pelina” dok je njena druga pjesma bila od Vanne “Kao da me nema tu” , na kraju Belma je osvojila četiri glasova žirija i tako prošla direktno u naredni krug.

PROČITAJTE I OVO  TRUDNA ANITA STANOJLOVIĆ BRUTALNO KAŽNJENA: Izašla iz "Elite 9", pa dobila informaciju!