PINKOVE ZVEZDICE: Dobila #svihpet pa plakala kao kiša

Screenshot_2_800x392

I u dvanaestoj emisiji Pinkovih zvezdica gledat ćemo suze u očima takmičara ali svakako u pozitivnom smislu.

Naime jedna takmičarka je dobila svih pet glasova žirija pa onda počela da plače od sreće , voditeljica show-a pokušala ju je smiriti ali uzaludno.

Svi su joj govorili da prestane plakati jer je dobila svih pet glasova i da tako ide direktno u drugi krug gdje će imati šansu za prolazak u treći krug.

PROČITAJTE I OVO  Čeka se žestoka kazna produkcije! Dača širi nacionalizam u Eliti: Aneli došla iz Bosne da optužuje Srbe da su ub*ce!