Dan nakon spektakularnog finala “Elite 9”, TV Pink organizuje tradicionalnu žurku na otvorenom u Šimanovcima, koja će okupiti učesnike svih sezona rijalitija “Zadruga” i “Elita”, ali i privući pažnju milionskog auditorijuma.

Kako su najavili sa Pinka, za dobru atmosferu ove večeri biće zadužen Darko Lazić, koji će zajedno sa svojim bendom nastupiti ispred Bele kuće i publici prirediti koncert pun hitova i odlične energije.
Na bini će mu se nakratko pridružiti i bivša Pinkova zvezdica, atraktivna Ana Bertić koja će svojim nastupom upotpuniti već dobar muzički ugođaj kakav priređuje Lazić.
Sve će biti emitovano na Pinku
Velika tradicionalna žurka održaće se kao i uvek dan nakon superfinala – 21. jula s početkom od 21 sat.
Gledaoci će imati priliku da sve isprate i uživo na kanalu televizije Pink.




