TRUDNA ANITA STANOJLOVIĆ BRUTALNO KAŽNJENA: Izašla iz “Elite 9”, pa dobila informaciju!

Rijaliti-učesnica “Elite 9” Anita Stanojlović danas je, prema saznanjima Pink.rs, imala redovnu lekarsku kontrolu, ali je tom prilikom došlo do situacije koja je izazvala veliku pažnju javnosti i produkcije.

Kako se navodi, Anitina saradnica Tamara Radoman poslala je svoju majku ispred klinike u kojoj Stanojlovićeva redovno obavlja preglede tokom trudnoće. Tom prilikom, Anita je navodno dobila određene informacije iz spoljnog sveta, što predstavlja ozbiljno kršenje pravila rijalitija.

U međuvremenu, Tamara Radoman, bivša saradnica Stanije Dobrojević i sadašnja podrška Aniti Stanojlović, gostovala je u emisiji “Minsko polje”, gde je otvoreno govorila o Anđelu Rankoviću i njihovom odnosu van rijalitija.

Tom prilikom iznela je niz tvrdnji o Anđelu, ističući da je promenila mišljenje o njemu i da javnost, prema njenim rečima, ne zna sve detalje.

– Anđelo je uspeo čak i mene, koja umem da procenim ljude, da namagarči. Dečko je spreman na sve za novac, veliki je materijalista. To sam videla i spolja u nekim situacijama, nevezano za rijaliti. Iskompleksiran je, lažno se predstavlja, neostvaren je. Nije on bio sjajan i bajan ni prema Teodori Džehverović, nego se to zataškalo i ne iznosi se jer je ona pevačica i to joj ne treba. On u rijalitiju može da se isfolira, a napolju ne može. Spremam klip o njemu, dužna sam to Aniti – njegove poruke, šta je radio, sve. Hoću da se zna istina, da iznesem sve ono čemu sam ja prisustvovala, sa sve dokazima – rekla je Tamara.

PROČITAJTE I OVO  Beži iz rijalitija - elitarka iskoristila nepažnju ostalih kako bi pobegla iz programa: Stiglo obaveštenje