Prva izjava nakon napuštanja Elite – Janjušu nije lako, otkrio kako se osećao kada mu je Veliki šef javio

Vanja Živić je zbog lošeg zdravstvenog stanja, uzrokovanog problemima sa silikonima, morala da napusti rijaliti. Iako ona to nije želela, produkcija televizije Pink nije htela da rizikuje i dozvoli da neko ugrožava sopstveni život u rijalitiju.

Njen dečko Marko Janjušević Janjuš sada je prvi put istakao kako se oseća nakon što je njegova devojka napustila rijaliti

Njemu nije lako, a u glasu dok je pričao čula se tuga i napetost, kao i žal što više nije pored Vanje. Ipak, i njemu je drago što Vanja sada može da se pobrine o svom zdravlju.

– Mislim da je u poslednji čas napustila rijaliti, a nisam ni znao kako je to dok nisam čuo pismo. Ona je meni rekla da ide na bolje, a zamerao sam joj kad igra ili popije. Njoj je novac bio bitan i želela je ovde što više vremena da bude – rekao je Janjuš.

Janjuš je istakao da se nada da će Vanja rešiti zdravstveni problem, a otvoreno je rekao i da bi voleo da izvadi silikone.

– Daće Bog da ona to izvadi, jer ne znam ni kako je do sada izdržala. Nadam se da će da reši, mi se vidimo kad izađemo – govorio je Janjuš.

Nesumnjivo je da je ovo možda najzdravija veza koju je Janjuš imao u rijalitiju i da od Vanje neće odustati, te da će se sigurno voleti kada izađu iz rijalitija.

PROČITAJTE I OVO  VAŽIO ZA FAVORITA, PA ISPAO! Brat Nadice Ademov otkrio da li je razočaran i zašto sestra nije došla u finale