Vanja Živić je zbog lošeg zdravstvenog stanja, uzrokovanog problemima sa silikonima, morala da napusti rijaliti. Iako ona to nije želela, produkcija televizije Pink nije htela da rizikuje i dozvoli da neko ugrožava sopstveni život u rijalitiju.

Njen dečko Marko Janjušević Janjuš sada je prvi put istakao kako se oseća nakon što je njegova devojka napustila rijaliti
Njemu nije lako, a u glasu dok je pričao čula se tuga i napetost, kao i žal što više nije pored Vanje. Ipak, i njemu je drago što Vanja sada može da se pobrine o svom zdravlju.
– Mislim da je u poslednji čas napustila rijaliti, a nisam ni znao kako je to dok nisam čuo pismo. Ona je meni rekla da ide na bolje, a zamerao sam joj kad igra ili popije. Njoj je novac bio bitan i želela je ovde što više vremena da bude – rekao je Janjuš.
Janjuš je istakao da se nada da će Vanja rešiti zdravstveni problem, a otvoreno je rekao i da bi voleo da izvadi silikone.
– Daće Bog da ona to izvadi, jer ne znam ni kako je do sada izdržala. Nadam se da će da reši, mi se vidimo kad izađemo – govorio je Janjuš.
Nesumnjivo je da je ovo možda najzdravija veza koju je Janjuš imao u rijalitiju i da od Vanje neće odustati, te da će se sigurno voleti kada izađu iz rijalitija.




