Bora Santana je okrivio je druge za svoje neprofesionalno i histerično ponašanje u Eliti ove sezone.

On je tokom raspodele budžeta Anđela rankovića otvorio dušu.
– Ovde sezone si pokazao mnoge loše stvari, loše postupke, nastraje, a trebalo je da budeš ono što jesi a to je šoumen i zabavljač. Ti imaš talenat za muziku i voditeljstvo, a ovde si sve suprotno pokazao. Ti ovee kao da predstavljaš sve loše. Ja sam te kao drug kritikovao, rekao da se skloniš od Anastasije, ali više nisam pokušavao. Mislim da si sam svestan da si mnogo loših stvari ovde uradio. Naravno da ti imaš dobre stvari koje niko ne može da ospori – govorio je Anđelo.
– Krenuo sam kako treba, ne mogu da krivim druge, ali to su izvukli iz mene. Većina bližiš ljudi je mene ovde izdalo, a ne ja njih. Drago je meni da veruješ da ja to nisam za tebe rekao. Mi se ne družimo sa ljudima koji se bave kriminalom i prete, a imamo normalne i poštene ljude. Ja nikad nikome nisam udario na porodicu i životne priče, a na mene su nasrtali ljudi, kriminalci, a ja ni na koga nisam nego sam pokazivao čast, poštene i obraz. Ja nikad nikome nisam skinuo devojku, uzeo ženu, a meni su drugi to radili ceo život. Meni su čast i poštenje na prvom mestu – govorio je Santana.




