Gradonačelnik o uspostavljanju kulturne saradnje i između Grada Tuzla i Centra za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore

DSCN6401

Gradonačelnik Imamović danas je održao sastanak sa prof. dr. Izetom Šabotićem i direktorom Centra za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore, dr Derviš Selhanovićem.

Na sastanku se razgovaralo o uspostavljanju kulturne saradnje i između Grada Tuzla i Centra za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore.

PROČITAJTE I OVO  EKSKLUZIVNO! Otkrivamo datum finala "Elite 9" - ŠOK ZA PUBLIKU!