PREMIJER LIGA: Travnik uvjerljiv , dva gola Musića (FOTO)

241

1234

U 19. kolu BH Telecom Premijer lige NK Travnik je na stadionu Pirota ugostio ekipu Veleža. Domaćini su golovima mladog Semira Musića u 12. minuti poveli, a u 20. povisili prednost prije nego su se gosti probudili i krenuli sa boljom igrom.

U prvom poluvremenu je Velež mogao smanjiti vodstvo da su iskoristili barem jednu od dvije stopostotne šanse, no u tim trenucima je golman Nurković bio spreman i spašavao je domaćine. Rezultat se nije mijenjao sve do 54. minute kada za gostujuću momčad zabija Hajdarović i smanjuje rezultat na 2:1, a kasnije se ispostavilo i na konačan rezultat utakmice.

NK Travnik je ovom pobjedom došao do 21. boda i napredovao na 9. mjesto na tablici, dok su gosti ostali i dalje na 7. mjestu bez mogućnosti napredovanja niti nazadovanja.