Nakon što je odgledala svoje uspomene, Miona Jovanović je otkrila kako se oseća, nakon što se prisetila svih dvojih ljunavnih odnosa iz rijalitija.

– Darko, ja nisam ništa pogledala iz ”Zadruge 3”. Sve to mi je fuj – kazala je Miona.
– Da li si oduvek pikirala starije muškarce? – upitao je Darko.
– Pa ne, ali mi oni više prijaju od mlađih. Kendi i Reljić su mene jurili, ja sam se njima dopadala. Inače sam šokirana dešavanjima tim. Bože me sačuvaj – istakla je Miona.
– Ti si pre ulaska u Elitu rekla da veruješ svom dečku, ali da je sve moguće da se desi – kazao je Darko.
– Da, sve je moguće, to se i desilo, kao što sam i reka. – rekla je Miona.
– Videli smo kako ste Stanislav i ti provodili vreme, Selce, tvoje izvajano telo, preplanulo – kazao je Darko.
– Opet ću ja biti prezgodna i crna – istakla je Miona.
– Mionino učešće u ”Zadruzi 3” je katastrofalno. Ona je tad govorila čoveku koji je moje godište da ga voli, a meni su njeni roditelji zamerili jer sam sa njom, a stariji sam od nje. Njemu je čak i rekla da ga voli, što se na klipu vidi – kazao je Ša.
pink.rs




