Danijel po drugi put izvukao duel!Takmičenje napustio Mersed Herić!

dado

 

U večerašnjoj emisiji Danijel Džafić po drugi put je izvukao duel i dobio dva“ DA“ od profesora Emira i profesorice Mirele i time prošao u dalji krug takmičenja.Predstavio se predivnom izvedbom stare sevdalinke „Emina“.

Danijel se našao u duelu sa mladim Mersedom Herićem koji je večeras napustio takmičenje.

Da se Dado ne bi našao i sljedeći put u duelu za njega možete glasati na broj:

096 820 837

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=ocIHBHWXvzc

PROČITAJTE I OVO  Aneli napala Filipa Đukića, ostavila ga kao krpu: "Ti si folirant, ne zanimaš me više za tri života" Ova devojka je kriva za njihov raskid