“Šta radiš sa Majinim donjim vešom?” Teodora ne prihvata da je kraj veze sa Bukilićem, Marinkovićeva ponovo glavna tema

Balzakova sa svojim bivšim pokušava da izgladi odnos kako ume i zna, iako on nije za to, te je izbegava na svakom koraku. Međutim, sinoć to nije uspeo, i umesto da reše sve nesuglasice, oni su ih još više produbili.

Nikola joj je prilično zamerio odnos sa ostalim ukućanima, a posebno sa jednim – Nikolom Lakićem.

– Sad je kraj. Moraš da baciš naše slike, koje ti stoje iznad kreveta. Nemaš prijatelje ovde, video sam s kim pričaš – kazao je Bukilić.

– Neću da skinem slike. Šta si ti radio? Mirišeš gaće(Majine). Raspadam se – kazala je Teodora.

– Ja ti se kunem sad, baš mi je drago što sam raskinuo sa tobom. Sve naše ću da bacim – kazao je Bukilić.

– Ti si meni okrenuo leđa, ja tebi nikada ne bih leđa okrenula – rekla je Teodora.

– S Lakićem pričaš i smeškaš se. Hvala Bogu da sam te ostavio. Mislio sam da grešim, a sad sam 100% siguran da sam u oravu. Idi pričaj s Lakićem – kazao je Bukilić.

– Ja sam te volela kao niko – kazala je Teodora.

– Sve ću slike da ti bacim, samo da znaš. Nisi zaslužio da te voli. Ti si jedno go*no, okrenuo si mi leđa, a ja tebe nikada ne bih ostavila – kazala je Teodora.

Ti si meni dokazala kakva si – kazao je Bukilić.

Detaljnije pogledajte na snimku ispod:

srbija danas

PROČITAJTE I OVO  SKANDALČINA VEKA! Sofija opelješila Daneta (67) za 40 hiljada evra, u sve upletena i njena majka: Ovo je raskrinkavanje kakvog nema