“DA SE POBEDNICA KOMENTARIŠE PO LIKU I DELU, ZAVRŠILA BI U VESTIMA!” Dejan zakucao Aleksandru i Cara, zbog ovih prozivki bljuje vatru!

Dejan Dragojević nikad brutalnije opleo po bivšoj devojci i njenom novom vereniku!

Pobednica Zadruge 6, Aleksandra Nikolić, neretko spominje i komentariše svog bivšeg dečka, Dejana Dragojevića, koji takođe uživa u novoj vezi.

Naime, tokom sinoćnje emisije “Zadruga – Narod pita”, ponovo je tema bio Dejan, zbog čega je on morao da reaguje, a čini se da je Dragojeviću pala roletna, jer je bio nikad suroviji prema nekadašnjoj ljubavi.

Kako se uključio i Filip Car, pravo iz Crikvenice, on je takođe prozvao Dejana, pa se požalio kako ne zna zašto ga Dragojević stalno spominje, a sada je dobio brutalan odgovor:

– Pobednica se komentariše jedino uz ostale zadrugare, da se komentariše po svom liku i delu, sigurno bi emisija bila prekinuta na pola i nastavak bi bio u vestima. Ja sam Zodijak Zijad Dragojević, ne igrajte se sa mnom, sve vam je dozvoljeno, osim da mi komentarišete veru i Jovanu. Tu vadim mač. Ja sam transparentan i kao Zijad i kao Dejan, i u Džamiji sam i u Hramu sam, mogu biti i u policiji, i na sudu – rekao je Dejan.

republika.rs

PROČITAJTE I OVO  Grca u suzama: Aneli se totalno slomila zbog odnosa sa Neriom, on priznao da li će doći do pomirenja! (VIDEO)