Aleks zamerila Ani jer je pljuvala Cara, pa komentarisala Zvezdana: Bio osoba koja je svakom pomagala, onda se promenio u zver

U toku su nominacije nominacije. Zadrugari biraju između Zvezdana Slavnića i Ane Ćurčić.

Priliku da naredna nominuje dobila je Aleksandra Nikolić.

Ana i ja nemamo nikakvu komunikaciju. Ne poštuje osobu s kojom sam ja. Ne došušta da joj se bilo šta kaže. Kad je ušla ovde bila je svoja, a onda su je preobrazili ljudi s kojima je ovde dobra. Ono juče je bila Ana, dok je čitala poeziju, ali ne želi da prizna to ni sama. Kad joj se ne pričaju stvari koje idu u njenu korist, ona se obruši na tog nekog. Što se tiče Zvezdana, imao je dva pravca. Na početku je bio osoba koja je svakom pomagala, onda se promenio.

Detaljnije pogledajte u video. klipu.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  Palo suočavanje oči u oči: Stanija i Aneli rešile da sve probleme isteraju na čistac, obezbeđenje uletelo u Belu kuću! (VIDEO)