PREMIJERA: Olja Bajrami,DJ Ugy i Despot snimili spot za pjesmu “Aperitiv”

olja

Danas je premijerno predstavljen novi spot za pjesmu “Aperitiv” koju su snimili Olja Bajrami,DJ Ugy i Despot.

Muziku i aranžman potpisuje Pavle Radulović,dok je tekst napisala Gordana Gvozdenović.

PROČITAJTE I OVO  MAJA MARINKOVIĆ IZGAZILA STANIJU KAO BUBAŠVABU: Zalepila je za samo DNO svojim komentarom