‘SAMO O TOME RAZMIŠLJAŠ!’ Anđela poželela da se useli u rehab, Zvezdan shvatio da stalno misli o KEKSU! (VIDEO)

Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić stajali su ispred Bele kuće i čekali da stigne nagrada za “Igru istine”, a onda je jedna njena rečenica naterala Zvezdana da je potkači.

Hoćemo ovde da stojimo i da uzmemo picu? – pitao je Zvezdan.

Kad bismo imali rehab – rekla je Anđela.

Šta bismo imali keksa? Samo o tome razmišljaš – dodao je Zvezdan.

Ajde ne pričaj tako, to je kao kuću da imaš – nastavila je ona.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  Aneli napala Filipa Đukića, ostavila ga kao krpu: "Ti si folirant, ne zanimaš me više za tri života" Ova devojka je kriva za njihov raskid