VODI MONOLOG U IZOLACIJI! Jesam mlada, ali glupa nisam! Sve preko Anđelinih leđa, neće više tako moći!

Anđela Đuričić samovala je u izolaciji, a onda je krenula da priča sama sa sobom.

Obavestila je sebe da više ne može ovako i da mora da se izdigne iz situacije u kojoj se nalazi.

Sve preko Anđelinih leđa, neće više tako moći. Jesam mlada, ali glupa nisam – rekla je Anđela.

Sve ću da vidim, nema Boga da ne vidim. Sve ćud a vidim, ja nisam budala, ne, ne, neću stati. Luda jesam, ali nisam skroz – rekla je Anđela.

PINK.RS

PROČITAJTE I OVO  Nisu postigli dogovor: Svi ga očekivali u "Eliti 10", ali je okrenuo leđa Željku i Milici - Nećemo se družiti