Anđela Đuričić ustala je ranije, kako bi se na vreme sredila za današnji dan, te je nakon istog, odlučila da ode do izolacije i svog momka Zvezdana Slavnića.

Naime, kada je ušla u izolaciju shvatila da se on još nije probudio, te je tako odlučila da ga ona probudi.
Kako će se na dalje odvijati današnji dan, ostaje da ispratimo.








pink.rs
PROČITAJTE I OVO Hitna reakcija Velikog šefa: Njih tri žestoko udarene po džepu, ovo se ne toleriše!




