ODMAH DOŠLA U IZVIDNICU! Anđela upala u izolaciju kod Aleks i Zvezdana! ŠOK! (VIDEO)

Anđela Đuričić ustala je ranije, kako bi se na vreme sredila za današnji dan, te je nakon istog, odlučila da ode do izolacije i svog momka Zvezdana Slavnića.

Naime, kada je ušla u izolaciju shvatila da se on još nije probudio, te je tako odlučila da ga ona probudi.

Kako će se na dalje odvijati današnji dan, ostaje da ispratimo.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  Hitna reakcija Velikog šefa: Njih tri žestoko udarene po džepu, ovo se ne toleriše!