‘MOŽDA JA SPREČAVAM NEŠTO’ Anđela NE ŽELI da ide u izolaciju sa Zvezdanom, jer hoće da stavi njihovu vezu na TEST! (VIDEO)

Anđela Đuričić pričala je sa Zvezdanom Slavnićem o njegovom odlasku u izolaciju, pa mu priznala zbog čega neće da ide sa njim tamo.

Jedini razlog zbog čega ne želim da idem sa tobom, ja ti verujem. Ako idem tamo znači da ti ne verujem, možda ja sprečavam nešto – rekla je Anđela.

Ne možeš tako da gledaš, ispravno je i jedno i drugo- kazao je Zvezdan.

Ja ću biti mirnija, što ne znači da neću provoditi vreme tamo, ali spavati tamo neću – rekla je Anđela.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  Nagazili Situ u "Eliti", pljušte prozivke na račun Ahmićeve: "Od 100 posto demantovala je samo 15"