Nakon današnjeg haosa u Zadruzi, kada su Kristijan Golubović i Emil Kamenov ud.rali Uroša Ćertića, produkcija je donela odluku da obojica budu diskvalifikovani.

– Zadrugari, doneli smo odluku da Kristijan i Emil budu diskvalifikovani iz Zadruge jer se televizija Pink intezivno bori protiv svake vrste nas.lja. I Kristijan i Emil su se jutros poneli u najmanju ruku nas.lnički i agr.sivno. Ovim još jednom osuđujemo i najmanji oblik nas.lja i obaveštavamo vas da su i Kristijan i Emil zbog toga diskvalifikovani. – glasilo je pismo produkcije, a gledaocima je zaparalo uši to što u pismo ne stoji najava tužbe, kao u svakom dosadašnjem pismu o diskvalifikaciji.

– A zašto nisu tuženi za 50. 000 evra? Samo su diskvalifikovani – bili su komentari na zvaničnoj Instagram stranivci Zadruge ispod objave o diskvalifikaciji.




srbija danas




