Ćerki pevačice Goce Božinovske dolazak u glavni grad iz Kraljeva, gde je odrasla uz baku, za nju je bio stresan.

Ipak, selidba se i te kako isplatila. Već nakon nekoliko pojavljivanja u “Zvezdama Granda” 2011. godine, publika ju je zavolela.
Ona je sada na Instagram objavila nikad viđenu fotografiju iz mlađih dana, kada je pohađala osnovnu školu i stavila kratak opis: “Jedna stara sličica iz osnovne škole.”

O njenom prirodnom pop..ju pričali su svi, pa čak i ona u više navrata.
“Imam veliki strah od estetskih operacija i nikada se ne bih usudila da odem pod nož i da stavim si..kone. Imam prirodno velike g..di i pre bih smanjila nego što bih povećala”, pričala je svojevremeno ona.
Jelena se 2016. godine tajno udala za dugogodišnjeg dečka Aleksandra Sofronića. Ubrzo nakon što se pojavila ova vest, njena mama Goca Božinovska ju je demantovala. Međutim, zet je ubrzo demantovao taštu i potvrdio pisanja medija.
“Naravno da smo venčani. To je nešto između njih dve, ne znam šta bih vam rekao. Možda je Goca tako reagovala jer je mislila da je to privatna stvar”, rekao je tada Sofronić.
Brak je učinio da se Jelena povuče iz javnosti, a razvod da potpuno nestane. Iako, sudeći po snimcima na društvenim mrežama ima tezge, ona se ne može videti u emisijama ili novinama. Svi su mislili da ju je ušuškao život u Valjevu gde je živela dve i po godine, ali se ni posle razvoda ništa nije promenilo. Priče da su se rastali potvrdio je Aleksandar.

kurir




