NEKA CRKNE SVAKO KO JE RADIO PROTIV NJE, DABOGDA SVI PLAKALI KAO ONA! Dalilina majka PRETILA Mići, pokazao morbidne PORUKE

Lepi Mića otkio je da mu je majka Dalile Dragojević Emina Mujić pretila, te je pokazao i poruke koje je dobijao od nje.

– Ja sam u pravu za sve stvari, ja sam bio nap.dnut kako štitim lik i delo Dalile Dragojević, do momenta dok se nisam uključio u emsiju. Sada sam nap.dnut od majke Dalile Dragojević koja je klela Đedovića, Sandru mene i Dejana. Ja nisam ni na čijoj strani – rekao je Mića pa je Darko pročitao poruke Daliline majke.

– Neka crkne svako ko je učestvovao u razvodu. Neka crknu svi koji su radili protiv Dalile, i veličali onog Dejana, i ti i ona smrdljiva trojka da bog da svi plakali kao ona sada. Je*em ja mater svima, i tebi i Đedoviću i Rešićki – pročitao je voditelj.

– Meni je pretila i Dalilina kuma, a niko nema pravo da meni nameće svoje mišljenje. Ona je mene vređala i nap.dala a ja ni ne znam ko je to – rekao je Mića.

– Da li se plašiš tih kletvi? – upitao je Darko.

– Ma ja sam čist, mene to ne zanima. Dalila se nikome nije mešala u brak, ona se us*ala sebi u život i zato se razvela. Ona je prevarila Dejana, on se onda pomiro sa njom i imali su s..s, a onda se desilo opet sa Careme, ja ne znam šta ko priča o meni – rekao je Mića pa dodao:

kurir

PROČITAJTE I OVO  Asmin optužio Staniju da je iskorišćavala stariju ženu, a sad se oglasila ona: Uzvraćale smo ljubav za ljubav, na poklonima nismo štedele