BILA JE SIMBOL LJEPOTE 90-ih: Evo kako danas izgleda čuvena “ZLOBNICA” – NEĆETE VJEROVATI SVOJIM OČIMA (FOTO)

Gabrijela Spanić, bila je jedna od omiljenih likova latino američke serije “Zlobnica”, u kojoj je tumačila lik Paole Bračo

Uobražena, bestidna i sebična zla žena, bila je udata za Karlosa Danijela, bankrotiranog preduzetnika koji je zaslepljen njenom ljepotom. Iako ga je varala sa raznim muškarcima, on to nije primećivao. Na jednom od svojih dugih putovanja, Paola sreće Paulinu, siromašnu čistačicu toaleta luksuznog restorana, za koju se ispostavlja da joj je sestra bliznakinja.

Ipak, ova čuvena “Zlobnica” u privatnom životu nije ni nalik Paoli iz serije. Živi povučenim životom. Glumi u latino američkim serijama i izgleda nikad bolje.

novi.ba

PROČITAJTE I OVO  Ja ću da te sahranim, a Aneli će ti pevati na opelu: Stanija od danas najavila Alibabi pakao, gaziće ga do poslednjeg dana u Eliti