Voditeljka “Pinka” Jovana Jeremić donijela je odluku da se povuče i javnosti. Naime, kako je saopštila u jutarnjem programu koji vodi, ona je odlučila da se povuče u ilegalu.

– Od ponedjeljka se povlačim u ilegalu. Ništa pretjerano, dobićete me, ali u pauzama. Vraćam se u čitaonicu, donijela sam tu odluku da napravim obrt baš zato što sam u žiži svega – rekla je Jovana, pa dodala.
– Da se trudim da jutarnji program bude još jači, još gledaniji. Da smislim neke nove fore za sljedeću sezonu, ali najvažnije, da završim svoju prvu knjigu koja će se zvati “Ljepotica, a zvijer” u skladu sa mojim karakterom – završila je Jovana.
Podsjetimo, Jovana Jeremić otkrila je da joj predstoji snimanje numere, te će se oprobati i u muzičkim vodama.

Izvor: Telegraf.rs




