Euforija oko snimanja polufinalne emisije ”Zvezda Granda” nije zaobišla ni Cecu Ražnatović koja se u Grandovom studio na Košutnjaku pojavila vedra i raspoložena.

Srdačno kao i uvek, pozdravila je brojne novinarske ekipe koje su čekale da je uslikaju, a čim je kročila iz svog luksuznog automobila, ostavila je sve bez daha.
Ceca zna za red te se za snimanje polufinala obukla onako kako i dolikuje- elegantno i šik, zbog čega su joj svi prisutni udelili komplimente. Ona je ponela poluprovidni šljokičavi kombinezon, dok je preko imala kratak sako sa puf rukavima u istoj boji.

kurir
PROČITAJTE I OVO Aneli Ahmić pobegla iz Bele kuće - doživela fras zbog Grofice: "Oduzeće mi dete..."




