Mr.Black predstavio spot za pjesmu “Tebe najviše volim”

Screenshot_1

Mr.Black i na odmoru radi,naime odmor u Egiptu je iskoristio kako bi uradio kadrove za spot povodom nove pjesme “Tebe najviše volim” koja je bržeg tempa od njegovih predthodnih pjesama.

Spot je sniman na više lokacija u Egiptu,a da pjesma bude još bolja pobrinuli su se DJ Kale i Mihajlo Spasić,dok je spot radio Nenad Jakovljević.

PROČITAJTE I OVO  LUKA PRESKOČIO STO, PA NAPAO TERZU: Obezbeđenje HITNO reagovalo - skandal pred kraj "Elite 9"