Veliki šef je rešio da iznenadi zadrugare i da vandrednim ubacivanje useli još dva stanara u Belu kuću.

Prvo je Dušica Jakovljević najavila u studiju Zoricu Marković, koja ima iza sebe veliko iskustvo u rijalitiju. Poznata po svom britkom jeziku, kao i smislu za humor, Zorica je oduševljavala publiku iznošenjem svojih stavova za crnim stolom, a spremna je kao zapeta puška da to ponovo radi sa novim cimerima.
Potom im se predružio još jedan budući zadrugar, Mensur Aljanpašić, koji je izneo mišljenje o Dragani Mitar, koja je zaludela Edisa Fetića i Vladimira Tomovića.

– Imam 23 godine, Dragana je manipulatorka, ona igra igricu. Mislim da i te kako zna šta radi, a vreme će da pokaže. Smatram da je to inteligentno, ali to je samo moje mišljenje.
Na pitanje da li će se Stefan Karić obradovati kada ga ugleda na vratima Bele kuće, odgovorio je:

– Iva je moja favoritkinja kada su u pitanju simpatije prema devojkama iz Bele kuće. Svaka devojka je lepa tamo na svoj način, ali moj tip devojke su Mina Vrbaški i Iva, ali ukoliko bi trebalo da biram, definitivno Iva – rekao je Mensur, ali i dodao da odlično poznaje Vladimira Tomovića
– Ne govorim sa Vladimirom, ali znam ga dobro – bio je škrt na rečima Mensur.
Pogledajte kako je izgledala ova situacija:




