Ovo su svi čekali: Konačno se oglasila i Maša Terzić povodom Veljkove svadbe! Imala je dosta toga da poruči!

Veljko Ražnatović i Bogdana Rodić vjenčali su se u Hramu Svetog Save u Beogradu, a nakon crvene ceremonije uputili su se u prijestonički hotel, gdje se slavlje nastavilo.

Naime, na tviter nalogu koji se potpisuje kao Maša Terzić, nižu se objave vezane za ovaj događaj, a mnogi misle da je riječ o pravom tviter profilu, kao i to da nasjlednica Zvezdana Terzića ipak nije preboljela Cecinog sina.

Navodno, ona je napisala da će se i ona udati, a zatim se pobunila zašto ona nije dobila posebno pozivnicu za vjenčanje, kao njena braća Kostadin i Nikša.

.

.

PROČITAJTE I OVO  STANIJA UNAKAZILA MAJU NAJBRUTALNIJE DO SADA: Evo kada je POTPISANA TUŽBA protiv Takija - sve iznela uživo u programu!