Real Madrid praktično osigurao polufinale, Chelsea nastradao u Francuskoj

223

Sinoc su odigrane preostale dvije utakmice četvrtfinala lige prvaka.

U Madridu su se sastali Real Madrid i Borusija Dortmund ,a na kraju rezultat je glasio 3-0 za domacu ekipu.golove za Madriđane zabili su: Gareth Bale (3 min.) Isco (27 min ) i C.Ronaldo (57 min.)dodajmo još da je Ronaldo izišao sa terena u 80 minuti zbog ozljede.

veceras-nastavak-liga-prvaka_trt-bosanski-17399

U Parizu su se sastali domaci PSG i Chelsea, pred prepunim Parkom Princeva mogli smo vidjeti odličan nogomet, a na kraju  pobjedili su domaćini sa 3-1 i tako  otežali Chelseu  priliku da zaigraju u polufinalu.

Strelci za Parižane bili su: Ezequiel Lavezzi (4 min.) D.Luiz ( autogol 61 min.) Pastore (90+3min) jedini pogodak djelo je E.Hazarda u 27 min sa bjele tacke.

Dodajmo jos ovome da se je Z.Ibrahimovic ozlijedio u 69 minuti, prve informacije govore da ce pauzirati najmanje mjesec dana.