Afera “ptičica” tresla Zadrugu: David imao mobilni u rijalitiju, optužili ih da su 7 dana prije kraja iznajmili stan, a sad je prava istina izašla na vidjelo!

Afera “Ptičica” čiji su glavni akteri Ana Korać i David Dragojević drmala je dugo “Zadrugu”, a sada je starleta riješila da progovori!

Javnosti je najteže pala informacija koju je David podijelio po izlasku iz rijalitija – da su on i Ana našli zajednički stan čak sedam dana prije nego što su napustili Bijelu kuću.

– Bila je izjava da, Jovana kada je dobila udarac od Miljane Kulić, kada je bila na ušivanju, da se dogovorila sa produkcijom da mene ne diraju više, a zauzvrat Jovana će reći koje su bile njihove ‘ptičice’ koje su im javljale informacije u ‘Zadruzi”, objašnjavala je Sanja Stanković , gostujući sa djevojkom i Koraćevom u “Zadruga – Narod pita – kako je čitava afera zapravo i pokrenuta.

– Da će ona mene da napadne, to je neka glupost… – nadovezala se Ana, sa kojom je u studio došao i David, ali se smjestio iz kamera.

– Da smo imali telefon u Rajskom vrtu. Što, naravno, produkcija zna da nismo imali. Isto i u sobi. To uopšte nije tačno – progovorila je ona pa stavila tačku na gradske priče.

PROČITAJTE I OVO  U toku je još jedna napeta "Igra istine" u Beloj kući, a situacija je dovedena do usijanja kada je Stanija Dobrojević otvorila dušu! Na meti njenih surovih uvreda prvo se našao Anđelo, a potom je usledio žestok okršaj sa Aneli Ahmić! PROČITAJTE JOŠ: ŠOK-PRIZNANJE KOJE JE ČEKALA CELA NACIJA: Aneli Ahmić OGOLJENA pred milionima, OVO je morala da otkrije! Kada je Jovana Tomić Matora postavila pitanje Staniji Dobrojević s kim bi u spoljnom svetu pre jela čokoladu – sa Anđelom ili sa Filipom Carem, niko nije očekivao ovakvu erupciju besa. Stanija je bez razmišljanja izabrala Filipa, a onda je brutalno isprozivala Anđela. - Da li bi pre u spoljnom svetu jela čokoladu sa Anđelom ili sa Filipom Carem? - pitala je Matora. - Sa Filipom naravno. Nemam više lepo mišljenje o Anđelu, više ne j*bem živu silu i sve ću da govorim. Nakon što je rekao da sam ista kao Asmin i kao Maja on je jedna p*ca muška, a čak ni p*čka. On pristojno izgleda, a kukavac je i levat od muškarca koji nema ni malo karaktera. On nema ono borbeno, nema čast. To što on mene nije rečim uvredio ne znači da nije na kvarno nego je preko Uroša hteo da me diskvalifikuje. On je kvaran, folirant, ali uglađen i fin - besnela je Stanija. - Što je ovako ljuta? - pitao je Anđelo. - Znaš ti šta je Mensur za ovo... Nakon svega što mi je monstrum rekao za mrtvog oca, a bili smo dobri, da on kaže da smo isti - rekla je ona. Republika - Ja nisam hteo da bijem njene bitke, ali nisam veverica - poručio je Anđelo. - Imam pitanje za najveću folirantkinju Aneli zašto imaš potrebu da me provlačiš i da se kačiš na mene? - pitala je Stanija. - Ljudi su ludi jer ti daju reakciju, a ti mene ne zanimaš - rekla je Aneli. - Ja sam mu bila verenica, ljubav života, mene je tetovirao - govorila je Stanija. - Uroše, kako ti je izgledalo Stanijino ponašanje prema meni kad me je sinoć vređala? - pitala je Ahmićeva. - Stanija je pokazala da nije bila iskrena i da je imala drugačije mišljenje o tebi, a sa tobom je bila okej i pričala - rekao je Stanić.