SAMU SEBE DEMANTOVALA: Ana prvo izjavila da nije bila previše bliska sa Filipom, a onda ispričala da ga je zvala u svoj RODNI GRAD! (VIDEO)

174

Subota veče je u rijalitiju “Zadruga 2” rezervisana za emisiju “Pitanja novinara” kada zadrugari odgovaraju na škakljiva pitanja predstavnika sedme sile.

Urednika portala Pink.rs i novinara Darka Tanasijevića je zanimalo da mu Ana Korać odgovori na pitanje da li je zvala Filipa Mijatova da upozna njenu porodicu, pošto je on to naveo u svom intervjuu u studiji.

Zvala sam ga da dođe, ali ne kod mojih, nego je bila “Nušićijada”, ali ne u moju kuću. Ovde ima dve osobe koje ga poznaju. Ja imam pravo da se povučem iz te priče – odgovorila je Ana.

Podsećanja radi, nekoliko trenutaka Ana je navela da nikad nije bila previše bliska sa njim, a onda je izgovorila da ga je zvala u svoje rodno mesto, te tako samu sebe demantovala.

Kako je ovo izgledalo, pogledajte u video-prilogu u nastavku ovog teksta.