Mia ponovo sarađuje sa Sha i DJ Mladjom !

mia-1

Nakon hita “Lepota Balkanska” Mia ponovo ulazi u studio s Nenadom Aleksicem Sha ali i dobro poznatim DJ Mladjom.Riječ je o novoj pjesmi “Bumerang” koja ce u narednim danima da dozivi svoju premijeru.

Da li ce ovo biti jos jedan hit u nizu ipak cemo morati sacekati do premijere ove duetske pjesme,a vi uzivajte u Lepoti Balkanskoj.

PROČITAJTE I OVO  Milena Kačavenda ide u izolaciju: Anđelo zakuvao čorbu, evo s kim će deliti prostoriju sedam dana