Konjic: Otvorenje novog kluba City Pub-a

U malom gradu na Neretvi otvara se novi klub City Pub, nalazi se na lokaciji starog Alibija.
Zvanicno otvorenje je 15.02.2014 u 20:00h, gostuju Tribun Band, uz sve to za bolju atmosferu bit ce odredjen broj prelijepih hostesa, svi ste pozvani na otvorenje CITY PUBa, zabava zagarantovana !

1186752_425965250868358_69597022_n

PROČITAJTE I OVO  LOŠE VESTI O STANIJI DOBROJEVIĆ SAOPŠTENE NA PINKU! Grca u suzama, za nju je ovaj rijaliti završen?!