MUK U ZADRUZI: On se javio samo bi čuo Lunu, Sloba odlijepio!

462

Zadrugari su odgovarali na pitanje tokom izbacivanja iz rijalitija, a sve je počelo sa Lunom i Slobom. Naime, jedan gledalac je upitao zašto ponižava Slobu.

– Ja ne ponižavam Slobu, u svakoj vezi je normalno da se ljudi posvađaju, ovdje smo zajedno 24 sata i normalno je da se posvađamo od dosade. Ja sam rekla da imam kratak fitilj i kad se svađamo kažemo stvari koje ne mislimo – rekla je ona.

Nakon toga je stiglo pitanje za Slobu, kog su isprozivali da je savjetovao Teodoru da ne prelazi preko Anđelovog ponašanja, a on je taj koji trči kao “kuče“ za Lunom.

– Da, tako je. Jesam govorio to, ali zato što je Teodora bila jako povrijeđena. Da li sam kuče ili ne, to ja znam. Nisam pudlica nego staford – odgovorio je Sloba.
(Alo.rs)